Śledź po kaszubsku 300g

Znany i lubiany śledź po kaszubsku. Jego sekret tkwi w najwyższej jakości ryby. Przepyszny i wyjątkowy dzięki dodatkowi kiszonych ogórków.

cena:

57,00
szt.

Specjał z Restauracji U Fukiera, jedynej historycznej restauracji w Warszawie, kontynuującej przedwojenne tradycje polskiej kuchni.

Przygotowany przez Szefa Kuchni Restauracji U Fukiera, pod moim czujnym okiem.

SKŁADNIKI: śledź sherry, cebula, pomidory, ogórek kiszony, cukier, sól, pieprz

 

Śledzie po kaszubsku Magdy Gessler

Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem śledzia po kaszubsku, niezwykłego dania oferowanego przez Restaurację U Fukiera. To kulinarne arcydzieło, które przenosi smakoszy w tradycyjne klimaty polskiej kuchni, kontynuując przedwojenne tradycje i zachwycając jakością najwyższej klasy składników. Nasze Delikatesy U Fukiera oferują najlepszej jakości dania gotowe przygotowywane pod okiem Magdy Gessler.

Śledź po kaszubsku Magdy Gessler to wyjątkowe danie, które cieszy się uznaniem i popularnością dzięki użytego do jego przygotowania najwyższej jakości ryby - śledzia sherry. Tym, co nadaje mu niepowtarzalny smak, są dodatkowo kiszone ogórki, które wzbogacają potrawę o charakterystyczny, lekko kwaśny posmak. Cebula i pomidory doskonale komponują się z resztą składników, tworząc idealną harmonię smakową.

Śledź po kaszubsku Magdy Gessler jest gotowy do spożycia, co sprawia, że możesz cieszyć się nim w dowolnym momencie. Dzięki starannie dobranym składnikom i tradycyjnej recepturze, danie zachowuje autentyczny smak, a konsystencja śledzia sprawia, że każdy kęs to prawdziwa przyjemność.

- POLECANE PRODUKTY -