- PRODUKTY -

Naturalne soki tłoczone od Magdy Gessler

Nasze delikatesy online to jedyny w swoim rodzaju sklep. Znajdziecie tu Państwo przepyszne produkty przygotowywane pod czujnym okiem samego Szefa Kuchni restauracji "U Fukiera". Nad ich ponadprzeciętną jakością i wyjątkowym smakiem czuwa również najsłynniejsza polska restauratorka Magda Gessler. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokogatunkowe, świeże produkty. To wszystko sprawia, że oferowane przez nasz sklep internetowy wyroby zawsze smakują wybornie.

Wyjątkowe smaki, najwyższa jakość

W naszym asortymencie oferujemy smakowite potrawy, gotowe dania, a także rozmaite przetwory, jak również znakomite w smaku naturalne soki tłoczone. Te przepyszne napoje powstają na bazie świeżo wyciskanych owoców i warzyw, bez dodatków substancji słodzących i konserwujących. Soki tłoczone na zimno nie tylko doskonale nawadniają organizm, ale przede wszystkim rewelacyjnie smakują, dokładnie tak, jak domowe soki owocowe. Co więcej, warto na co dzień po nie sięgać, ponieważ są doskonałym źródłem witamin i cennych substancji odżywczych.

Domowe soki owocowe

Jedynie soki przyrządzane wyłącznie z najświeższych, dojrzałych owoców i warzyw mają wyjątkowe walory smakowe i są bogate w cenne składniki odżywcze. Wynika to przede wszystkim z jakości użytych do ich produkcji produktów, a przede wszystkim z procesu ich przygotowywania. Magda Gessler doskonale o tym wie, dlatego w jej delikatesach znajdą Państwo wyłącznie soki z owoców pochodzących ze sprawdzonych upraw. Do ich produkcji nie używa się sztucznych dodatków, konserwantów i substancji słodzących. Są one przyrządzane na bazie tłoczonych na zimno owoców. Choć to dość żmudny proces, to jego zastosowanie pozwala zachować składniki odżywcze zawarte w użytych owocach.

Nasze delikatesy to miejsce, w którym zaopatrzycie się Państwo w przepyszne soki tłoczone z dostawą do domu. Są wyjątkowo smaczne, bogate w witaminy i mikroelementy, tak potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Skutecznie gaszą pragnienie i dostarczają niezbędnych substancji odżywczych.