- PRODUKTY -

Naturalne sery od Magdy Gessler

Naturalne sery to ważny składnik diety. Dzięki nim dostarczamy naszym organizmom białko, tłuszcze i witaminy wraz z niezbędnymi mikroelementami. Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się naturalne sery kozie ze specjalnie dobranymi dodatkami smakowymi. Które sery w sposób szczególny poleca Wam Magda Gessler?

Ser kozi - dlaczego warto go włączyć do swojej diety?

Nieprzypadkowo postanowiliśmy włączyć do naszej diety tradycyjne sery kozie. Wielu naszych klientów decyduje się na nie głównie ze względów smakowych. Poza tym produkty te są idealne dla osób, które są uczulone na białko mleka krowiego. Warto też dodać, że produkty wchodzące w skład tej kategorii wyróżniają się przede wszystkim:

Warto również dodać, że organizm kóz jest zdolny do skutecznego usuwania różnych toksyn oraz metali ciężkich. Dzięki temu pozyskiwane od nich mleko (oraz oparte na nim produkty) charakteryzuje się zdrowym i naturalnym składem.

Co możemy Państwu zaproponować?

W naszej ofercie znajdą Państwo sery dojrzewające z ciekawymi dodatkami smakowymi i z dostawą do domu. Oferujemy produkty z dodatkiem: pieprzu, kozieradki, czosnku niedźwiedziego, pokrzywy, czarnuszki.

Nasze delikatesy polecają również klasyczny kozi ser dojrzewający à la parmezan, który - o czym jesteśmy przekonani - z pewnością zdobędzie wśród Państwa wielu miłośników. Sery zostały przygotowane z najwyższą starannością. Serdecznie poleca je sama Magda Gessler.

Nasz sklep internetowy oferuje sery wyprodukowane z naturalnego, wiejskiego i koziego mleka. To idealna propozycja dla osób, które stawiają na ekologiczną oraz smaczną żywność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi smakami.