Barszcz czerwony jak rubin, na zakwasie 900ml

Prawdziwy, pachnący barszcz czerwony jak rubin na zakwasie z buraków. Niezwykle aromatyczny.

Ten zapach przywołuje moją Wigilię w domu rodzinnym... Nie wyobrażam sobie bez niego świąt. 

cena:

67,00
szt.

Specjał z Restauracji U Fukiera, jedynej historycznej restauracji w Warszawie, kontynuującej przedwojenne tradycje polskiej kuchni.

Przygotowany przez Szefa Kuchni Restauracji U Fukiera, pod moim czujnym okiem.

SKŁADNIKI: woda, buraki, skórki z jabłek antonówek, czosnek, koper, korzeń pietruszki, seler, por, borowiki suszone kapelusze, cebula, ziele angielskie, liść laurowy, ocet spirytusowy

 

Barszcz czerwony Magdy Gessler na zakwasie

Barszcz czerwony jak rubin na zakwasie od Magdy Gessler to kwintesencja polskiej tradycji kulinarnej zamknięta w gotowym daniu. Barszcz zachwyca intensywnością barwy, głębią smaku, jest hołdem dla klasyki i dowodem na to, że tradycyjne przepisy wciąż mogą zaskakiwać.

Proponowany przez nasze delikatesy barszcz czerwony Magdy Gessler przypomina szlachetny kamień – jest głęboki i nasycony, przyciąga wzrok i obiecuje wyjątkowe doznania smakowe. Przygotowany na naturalnym zakwasie, który jest starannie fermentowany, barszcz nabiera charakterystycznej, lekko kwaśnej nuty, która jest cechą charakterystyczną tego dania. Buraki, które są głównym składnikiem barszczu, są starannie selekcjonowane, aby ich smak był pełny i bogaty. Dodatek aromatycznych przypraw, takich jak majeranek, czosnek, czy pieprz, wzbogaca smak, co tworzy harmonijną całość.

Barszcz czerwony Magdy Gessler to danie, które może być podawane zarówno jako samodzielna zupa z dodatkiem pasztecików czy uszek, jak i w formie rozgrzewającego napoju w chłodniejsze dni. Jest także doskonały na świąteczny stół, gdzie może stanowić elegancki wstęp do głównych dań. Ten sam barszcz serwowany jest od 33 lat w restauracji U Fukiera i zachwycała się nim swego czasu podczas swojej wizyty w restauracji hollywoodzka aktorka Sharone Stone!

- POLECANE PRODUKTY -