Powidła śliwkowe z polskich węgierek

Prosty skład, kwaskowata słodycz, lekko wędzony aromat i obłędny smak - to nasze powidła! Wytwarzane według tradycyjnej metody z bardzo małą ilością cukru, z dojrzałych owoców zerwanych w polskim sadzie.

Nasze powidła są w 100% naturalne! Do produkcji nie używamy sztucznych zagęstników. Odpowiednią gęstość uzyskaliśmy dzięki długiemu gotowaniu.

cena:

21,00
szt.
Produkt niedostępny

SKŁADNIKI: Składniki: śliwki (94%), cukier

 

Specjał z Restauracji U Fukiera, jedynej historycznej restauracji w Warszawie, kontynuującej przedwojenne tradycje polskiej kuchni.

„Przygotowany przez Szefa Kuchni Restauracji U Fukiera, pod moim czujnym okiem”.

podpis magdy gessler

Powidła śliwkowe Magdy Gessler

Lubisz smak naturalnych przetworów, kojarzących się z rodzinnym ciepłem i wspólnie przeżytymi chwilami? Jeśli tak, to powidła śliwkowe Magdy Gessler pomogą przywrócić te niezwykłe wspomnienia. Naturalny skład w połączeniu z aromatem, jaki mogą oferować wyłącznie powidła pochodzące z polskich lasów i upraw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów. Dostępne u nas powidła śliwkowe Magdy Gessler to połączenie wyjątkowego smaku oraz niezwykłych właściwości odżywczych. W końcu dobre, staropolskie przetwory to niekwestionowane źródło witamin i mikroelementów, w które można się zaopatrywać o każdej porze roku.

 

- POLECANE PRODUKTY -