Dżem truskawkowy ze słodkich truskawek z Roztocza

Ulubiony smak dzieciństwa! Naturalny, pachnący latem i ogródkiem mamy. Ze słodkich truskawek z ekologicznego gospodarstwa na Roztoczu, z małą ilością cukru. Smakuje jak dawny dżem mojej babci!

Nasz dżem jest w 100% naturalny! Do produkcji nie używamy sztucznych zagęstników. Odpowiednią gęstość uzyskujemy przez dodanie naturalnej pektyny, który uzyskuje się z skórek owoców, pektyna także działa prozdrowotnie, obniżając poziom cholesterolu.

Wykorzystano 107 g owoców do przygotowania 100 g dżemu.

cena:

19,00
szt.
Produkt niedostępny

SKŁADNIKI: Składniki: Truskawki 80%, cukier, pektyna (naturalny produkt zagęszczający), sok z cytryn

 

Specjał z Restauracji U Fukiera, jedynej historycznej restauracji w Warszawie, kontynuującej przedwojenne tradycje polskiej kuchni.

„Przygotowany przez Szefa Kuchni Restauracji U Fukiera, pod moim czujnym okiem”.

podpis magdy gessler

Dżem truskawkowy Magdy Gessler

Idealny dżem to taki, który kojarzy się z domem rodzinnym. I w tym przypadku tak właśnie jest. Jedyny w swoim rodzaju dżem truskawkowy Magdy Gessler nie tylko przywołuje zapachy lata, ale też nawiązuje do wspomnień związanych ze zbieraniem truskawek, przygotowywaniem przetworów oraz z delektowaniem się nimi w długie, jesienne i zimowe wieczory.

Smaczny i zdrowy dżem truskawkowy Magdy Gessler będzie idealnym dodatkiem do różnego rodzaju deserów, ciast i ciasteczek. A zawarte w nim witaminy i pozostałe składniki odżywcze, z pewnością korzystnie wpłyną na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Serdecznie zapraszamy do delektowania się smakami, jakie dała nam Matka Natura.

 

- POLECANE PRODUKTY -