Chleb Magdy na zakwasie z mąki żytniej 1kg

cena:

37,00
szt.

Specjał z Restauracji U Fukiera, jedynej historycznej restauracji w Warszawie, kontynuującej przedwojenne tradycje polskiej kuchni.

Przygotowany przez Szefa Kuchni Restauracji U Fukiera, pod moim czujnym okiem.

podpis Magdy Gessler

Chleb Magdy Gessler na zakwasie z mąki żytniej

Magda Gessler już po raz kolejny przygotowała wyjątkowy produkt dla miłośników tradycyjnej, polskiej kuchni. To chleb powstały wyłącznie z mąki żytniej i zakwasu - cały bochenek waży aż 1 kg. Chleb Magdy Gessler na zakwasie z mąki żytniej jest smaczny, miękki w środku i chrupiący na zewnątrz, ponadto dzięki użyciu odpowiednich składników długo zachowuje świeżość.

Gdzie można znaleźć ten wyjątkowy wypiek? Chleb na zakwasie z mąki żytniej z przepisu Magdy Gessler podobnie jak wiele innych smakołyków, oferują nasze Delikatesy U Fukiera. Co ważne, zakupu można dokonać osobiście lub zdecydować się na złożenie zamówienia online (sklep realizuje wysyłki na terenie całego kraju).

Z całą pewnością chleb Magdy Gessler na zakwasie z mąki żytniej jest wyrobem, który warto spróbować. To zupełnie inny wypiek niż te spotykane w piekarniach czy supermarketach, zadowalający nawet najbardziej wymagające podniebienia.

 

- POLECANE PRODUKTY -