Śledź sherry po polsku z Antonówką, śmietaną i musztardą

Słynny, ceniony i uwielbiany przez gości Śledź u Fukiera - delikatny i jędrny, marynowany w sherry, podany na śmietanie razem z jabłuszkiem.

cena:

57,00
szt.

Specjał z Restauracji U Fukiera, jedynej historycznej restauracji w Warszawie, kontynuującej przedwojenne tradycje polskiej kuchni.

Przygotowany przez Szefa Kuchni Restauracji U Fukiera, pod moim czujnym okiem.

SKŁADNIKI: śledź sherry, śmietana, jabłko, musztarda, cukier, sól, pieprz

 

Śledź sherry po polsku od Magdy Gessler

Śledź podawany w restauracji U Fukiera to jedno z tych dań, które cieszy się największą popularnością wśród jej gości. Nic więc dziwnego, że w swej ofercie ma go również nasz sklep. Słynny śledź sherry od Magdy Gessler to kompozycja stworzona z myślą o miłośnikach dań rybnych. Jego delikatna konsystencja rozpływa się w ustach, a on sam jest podawany w towarzystwie niebanalnych dodatków, takich jak sherry i musztarda. Jedyny w swoim rodzaju śledź w zalewie sherry to danie, które odważnie łączy w sobie różne kompozycje smakowe. Ma on wyrazisty, pikantny charakter, który docenią miłośnicy intensywnych smaków i oryginalnych dodatków. Danie podane w towarzystwie antonówki z pewnością będzie doskonałe niezależnie od okazji. Śledzie na imprezę to tylko jeden z przykładów zastosowań tego niezwykłego posiłku.

Jeśli chcesz sprawdzić nasze dania gotowe, koniecznie zamów do domu specjały z delikatesów internetowych. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas danie dopasowane do swoich preferencji smakowych.

- POLECANE PRODUKTY -